Vnútorné hliníkové dvere

Vnútorné hliníkové dvere
Vnútorné hliníkové dvere

Vnútorné hliníkové dvere

Aj keď sa s hliníkom najčastejšie stretávame pri exteriérových dverách, čoraz častejšie sa využíva aj v prípade interiérových dverí. A to najmä vďaka jeho vlastnostiam. Vnútorné hliníkové dvere totiž nielen dobre vyzerajú, ale ponúkajú aj množstvo ďalších pozitív.

Do akých interiérov sú hliníkové dvere ideálne?

Vnútorné hliníkové dvere sú vhodné najmä do náročných interiérov. Teda všade tam, kde sa pohybuje veľké množstvo ľudí a dvere sa často otvárajú. Hliníkové dvere sú totiž mimoriadne pevné, stabilné a tvarovo stále. Ani náročnosť používania nemení ich vlastnosti. Sú častou voľbou do rôznych administratívnych budov, kancelárií, ordinácií, predajní a podobne. Vďaka svojmu elegantnému a štýlovému dizajnu sa však hodia prakticky kamkoľvek. Vnútorné hliníkové dvere sa často používajú napríklad v elegantných právnických kanceláriách, ale aj v moderných rodinných domoch.

Výhody hliníkových dverí v interiéri

Odolnosť voči mechanickému poškodeniu. K poškodeniu interiérových dverí dochádza pomerne často. Či už pri sťahovaní nábytku, detských hrách a podobne. Hliníkové dvere sú však voči drobným odreninám, či úderom veľmi odolné.

Stabilita hliníkových dverí

Aj v tých najnáročnejších interiéroch budú slúžiť vnútorné hliníkové dvere bez problémov.

Životnosť hliníkových dverí

Či už v prípade vonkajších alebo vnútorných, životnosť hliníkových dverí sa ráta na desaťročia.

Nízka hmotnosť hliníkových dverí

Je výhodou najmä v prípade, ak túžite po interiérových dverách neštandardných rozmerov.

Nadčasový dizajn hliníkových dverí

Sú moderné, elegantné a nadčasové. Vnútorné hliníkové dvere sa hodia prakticky kamkoľvek a ich vzhľad nikdy neomrzí.

Rôzne možnosti prevedenia hliníkových dverí

Vnútorné hliníkové dvere si môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. S presklením, bez neho, v rôznych dekoroch, či farbách.

Nenáročná údržba hliníkových dverí

Hliníkové dvere stačí otrieť vlhkou utierkou a z času na čas namazať kovania. Žiadnu ďalšiu údržbu si nevyžadujú.

Hliníkové dvere, kvalitou a dizajnom sa hodia kďekoľvek

Využitie nájdu tak v administratívnych priestoroch ako aj v domácnostiach, kde poslúžia napríklad na oddelenie jedálne a kuchyne.

Vchodové dvere do rodinného domu

Vchodové dvere do rodinného domu

Vyberáte si nové vchodové dvere do domu? Mali by ste byť nároční! Exteriérové dvere totiž predstavujú hranicu medzi vašim súkromím a „hrozbami“ z vonku.

Vchodové dvere do bytovky

Vchodové dvere exterierové

Vstupné dvere do obytných domov sú dennodenne vystavené extrémnej záťaži. Okrem častého používania tu existuje aj riziko vlámania a úmyselného alebo aj neúmyselného poškodenia týchto dverí.

Vnútorná presklená stena

Vnútorná presklená stena

Uvažujete nad tým, ako do vášho interiéru dostať viac svetla a opticky rozšíriť priestor? Dokonalým riešením sú vnútorné presklené steny. Vďaka nim je priestor síce členený, no so zachovaním vzdušnosti a nadčasového moderného štýlu.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu